8.8 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024
Etiketimet Eksplodimit

Tag: eksplodimit

Nga shpërthimi i bombës në Turqi vdesin 7 përsona

Në rajonin Kulp të Diabakirit në Turqi, kanë vdekë 7 përsona dhe 10 të tjerë janë plagosë si pasojnë e eksplodimit të një bombe...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...