10 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024
Etiketimet Elisabeth Borne

Tag: Elisabeth Borne

BOTË: Franca fton shtetasit e vet që pushimet ti kalojnë në vend

Ministrja franceze e Mjedisit, Elisabeth Borne ka ftuar shtetasit francez që këtë verë, pushimet verore ti kalojnë në vend. Ditë më parë, presidenti francez, Emmanuel...

BOTË: Franca ka ndaluar të gjitha fluturimet jashtë zonës Shengen.

Dretjuesit shtetor në Frnacë, kan ndaluar të gjitha fluturimet jashtë zonës Shengen, informon agjesia e lajmeve Reuters. Ministrja franceze e transportit dhe e mjedisit Elisabeth...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...