9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024
Etiketimet ERA

Tag: ERA

Zëri i Rrëqebullit, një tjetër thirrje për mbrojtje të natyrës, Rugovës e Lumbardhit të Pejës (Video)

Gjuetia ilegale, shpyllëzimi, mungesa e zbatimit të ligjeve në parqet nacionale dhe ndërtimi i hidrocentraleve në zonat e mbrojtura po e ndikojnë mbijetesën e rrëqebullit, nëse nuk...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...