9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024
Etiketimet Fillojnë

Tag: fillojnë

Ministri Matoshi viziton Skenderajn dhe Dragashin

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor,Fatmir Matoshi sot viziton komunën e Skenderajt, ku do të organizohet ceremonia e fillimit të punimeve për rregullimin e...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...