3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024
Etiketimet Franca me viktima

Tag: Franca me viktima

BOTË: Franca dje pati numrin më të madh të viktimave koronavirusi për 24 orë

Institucionet shëndetësore në Francë, dje informuan për 833 raste të tjera të vdekjes nga koronavirusi në spitale dhe shtëpi pleqsh gjatë 24 orëve të...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...