8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024
Etiketimet Gjerëtanishme

Tag: gjerëtanishme

Sot shënohet dita Botërore e përkujtimit të viktimave në trafik

Numëri i fatkeqësive të komunikacionit që ndodhën në Kosovë dhe në Shqipëri në pjesën e gjerëtanishme të këti viti ishte alarmante, në këtë situate...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...