11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024
Etiketimet Idlibi

Tag: Idlibi

Në Siri vriten 11 civil nga sulmet ajrore ruse dhe regjimi i Assadit

Në provincën Idlibi, nga sulmet ajrore të ushtrisë së Rusisë dhe regjimit të Bashar al- Assadit, kanë humbë jetën 11 civil dhe janë plagosë...
- Advertisment -

Most Read

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...