-0.1 C
Pec
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Takim i orëve të vona, Lajçak, Kurti, Bislimi

Emisari i BE-së për Ballkanin Perëndimorë, Miroslav Lajçak sonte po qëndron në Kosovë.

Ani pse nuk pati lajmërim se sot do të ketë takim me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, burime të sigurta të ‘RADIO 1’ bëjnë me dije se një takim mes tyre është mbajtur.

Siç thonë burimet tona, në takim ishte edhe zëvendëskryeministri Besnik Bislimi.

Takimi mes tyre u zhvillua në një restorant rrugës për Gërmi.

Burimet pohojnë se takimi është planifikuar të mbahet neser, por pa paralajmërim ka ndryshuar agjenda dhe takimi u mbajt sonte vonë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...