11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Takimi i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, raporton Maqedonci

Sot prej orës 11:00 pritet të mblidhet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Ky është rendi i ditës:

1.    Miratimi i rendit të ditës;

2.    Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e Komisionit e mbajtur me datë 30.01.2024;

3.    Raportimi i Ministrit të Mbrojtjes z. Ejup Maqedonci lidhur me raportin vjetor të punës për vitin 2023;

4.    Të ndryshme.\Njeshi\

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...