7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Takohen Hoxha e Hodaj, flasin për avancimin e marrëdhënieve Polici-Inspektorat

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha priti në takim kyeshefin ekzekutiv të Inspektoratit Policor të Kosovës, Kushtrim Hodaj.

Hoxha dhe Hodaj kanë diskutuar për avancimin e mëtejmë të marrëdhënieve ndërinstitucionale, me qëllim të arritjes së rezultateve sa më pozitive në interes të dy institucioneve.

“Gjatë këtij takimi drejtori i Përgjithshëm i PK-së pranoi urimet për emërimin e tij në pozitën e re, po ashtu u diskutua për avancimin e mëtejmë të marrëdhënieve ndërinstitucionale, me qëllim të arritjes së rezultateve sa më pozitive në interes të dy institucioneve.”, ka njoftuar Policia e Kosovës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...