16.4 C
Pec
E shtunë, 18 Maj, 2024

Tallja e Ahmetit me letrat e qeveritarëve: Me i mbledhe, goxha njëfarë libri del

Shpend Ahmeti është tallur me letrat që qeveritarët ia kanë dërguar ndërkombëtarëve. Ai ka thënë në  se nëse do të mblidhen të gjitha letrat bashkë do të dilte një libër “bukur i mirë”.

“Me i mbledhë krejt këto letra që i kanë dërgu këta në dy vjetët e fundit, me i bë libër, bukur mirë del. Prej asaj të Lajçakut që Lajcaku është agjent rus, nja 10 faqe, e letrës së krerëve, e kësaj letre, janë qëndrime që kanë ndryshu jashtëzakonisht shumë”, tha Ahmeti.

Sonte po diskutohet për letrën e Gërvallës dërguar Këshillit të Evropës, për të cilën presidenca ka thënë se Osmani nuk është konsultuar dhe se nuk e përkrah atë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...