5.6 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Tani mund ta kaloni natën në Hobbiton

Adhuruesit e librave dhe filmave “Zoti i unazave” tani mund ta kalojnë natën në shtëpitë e Hobitëve përmes Airbnb-së.

Për ta festuar dhjetëvjetorin e realizimit të spinofit “Hobiti: Një udhëtim i papritur”, 44 Vrima të Hobitëve në Zelandën e Re do të mirëpresin mysafirë.

Secili mysafir mund t’i kalojë deri në tri net, dhe nata nuk kushton më shtrenjtë se shtatë euro për person.

Mundësia për të fjetur në Vrimën e Hobitit do të hapet nga 14 dhjetori i këtij viti./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...