11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Tarzani i Kosovës: Unë jam i derguar nga Zoti

Është i njohur nga të gjithë si ‘Tarzani’.

Ramiz Ramadani thotë se tash e disa vite ndihmon shumë njerëz me sëmundje të ndryshme. Diçka e pazakontë i ka ndodhur së fundmi.

Sipas tij, ai ka takuar një engjëll me të cilin ka biseduar dhe i ka thënë se është i dërguar nga Zoti.

Se çfarë ka thënë për këtë, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...