18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

TË ZGJEDHURAT

MË TË SHIKUARAT

RRETH NESH

'Njeshi' është Portal kosovar, me synimin për të qenë i shpejtë, i saktë dhe origjinal. Mundësi dhe ofertë ndryshe për lexuesin! 'Njeshi' është medium elektronik që vepron në ombrellë me 'RADIO 1' Numri kontaktues:+38349100340

NA KONTAKTONI: [email protected]

NA NDIQNI

© 2019-2020 Njeshi- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...