24 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Të ENJTËN e 20 Qershorit, Hapja e madhe e ‘MALËSIA Eko-Resort’ në Shkrel-Rugovë për klientë

Në Shkrelin pitoresk të Rugovës, aty ku qetësia e bjeshkëve, ajri, ushqimi dhe pushimi ti rezervon momentet më të bukura të jetës, po hapet i kompletuar Resorti i paparë ‘MALËSIA Eko-Resort’.

ENJTËN e 20 Qershorit nga mëngjesi,’MALËSIA Eko-Resort’ në Shkrel-Rugovë do të hap dyert e pritjes për klientët nga të gjitha anët.

Në dispozicion të klientëve, kompleksi ‘MALËSIA Eko-Resort’ në Shkrel-Rugovë ofron vilat lukoze familjare, vilat për Hiking, Restorani me shbim profesional me kuzhinë nga tradita deri tek menyja europiane, hapësirat për argëtimin e fëmijeve, shtigjet e ecjes dhe motorët e borës, janë ombrellë e emrin ‘MALËSIA Eko-Resort’ në Shkrel-Rugovë për klientë.

‘MALËSIA Eko-Resort’ vie në Rugovë në zemër të fshatit Shkrel.

‘MALËSIA Eko-Resort’ e bënë dallimin për klientë edhe me çmime të volitshme.

Rezervimet paraprake, klientët mund ti bëjnë edhe në telefon-Viber-Whatsup në +383 48 135 111.

20 Qershor nga mëngjesi ‘MALËSIA Eko-Resort’ hap dyert e saj./Njeshi&RADIO 1/

Ku ka shqiptarë, ka Birra Peja dhe Go+!

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...