12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Të paktën 23 të vrarë në sulmet në qendër të Gazës, thotë Hamasi

Të paktën 23 palestinezë janë vrarë në sulmet izraelite ndaj shtëpive në Gaza qendrore, sipas ministrisë së shëndetësisë të drejtuar nga Hamasi.

Kjo vjen pasi ministria tha se sulmet në Gazën jugore dhe qendrore vranë të paktën 48 njerëz gjatë natës së kaluar, gjysma e të cilëve tha se ishin gra dhe fëmijë, shkruan SkyNews,/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...