2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Të rinjtë pejanë që poseduan marihuanë, ndalen nga policia

Dy të rinj pejanë, njëri 26 vjeç dhe tjetri 27, janë ndalur nga policia mbrëmjën e 9 gushtit, në kuadër të operacionit “Goditja”.

Ata dyshohet të kenë pasur në veturën e tyre, substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, në formë të barit, në sasi rreth dy gramësh.

Burime të Indeksonline pohojnë se të dyshuarit janë shoqëruar në stacion policor për intervistimit.

Të njëjtit, me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

 

Rasti u cilësua si  “Posedim i paautorizuar i narkotikëve”.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...