9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Të shtëna me armë në aeroportin e Hamburgut, dorasi po mban peng dy fëmijë

Një person i armatosur ka qëlluar me armë në aeroportin e Hamburgut dhe më pas ka përplasur automjetin e tij pranë aeroportit.

Zëdhënësi i policisë, njoftoi se trafiku ajror u ndal menjëherë dhe se terminalet gjithashtu u mbyllën.

Në vendngjarje mbërritën forca të shumta policie duke rrethuar zonën, po ashtu edhe helikopterët janë vënë në gatishmëri për të gjetur autorin. Sakaq raportohet se autori ka peng dy fëmijë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...