19.7 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Të shtëna me armë në Lupq të Podujevës, katër të plagosur

Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Podujevë, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri janë plagosur disa persona.

Burime të mediave pohojnë se rasit ka ndodhur diku rreth orës 15:40, në fshatin Lupq të Epërm.

Dyshohet se numri i të plagosurve është katër.

Konteksti dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje akoma janë bërë të ditura.

Mediat kanë kontaktuar Policinë e Kosovës për të marrë më shumë detaje mbi rastin, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...