2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një 37 vjeçar

Një plagosje ka ndodhur në një lokal të Prishtinës në lagjen Emshir .

Është plagosur një 37-vjeçar rreth orës 21:00.

Lajmin për ‘RADIO 1’, e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 21:00  policia ka marrë informatën për një plagosje me armë zjarri, në një lokal, në lagjen Emshir të Prishtinës”.

“Nga arma e zjarrit lëndime ka pësuar një person, B.A, mashkull 37 vjeç, i cili është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë ajo.

“Aktualisht hetuesit policor, në koordinim me prokurorin e shtetit  janë duke punuar për të ndriçuar dhe sqaruar të gjitha rrethanat që kanë të bëjnë me këtë ngjarje”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...