1.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Teatri ‘Bekim Fehmiu’, të premtën zbret në ‘Istref Begolli’

“Provo edhe një herë Sam” është një shfaqje e suksesshme e Teatrit të Qytetit “Bekim Fehmiu”, e cila vjen si shfaqje mysafire në Teatrin Profesionist “Istref Begolli” në Pejë.-Kështu bëhet e ditur nga Teatri ‘Istref Begolli’.
“Provo edhe një herë Sam”, në Teatrin Profesionist “Istref Begolli” në Pejë do të shfaet këtë të Premtë nga ora 19:00 ndërsa çmimi i biletës do të jetë 2€ derisa për studentë dhe pensionistë 1€.
Ju ftojmë të mos e humbisni mundësinë ta shijoni një komedi romantike që ngjallë të qeshura hap pas hapi.-thuhet tutje në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...