9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Telefoni i duhur për personat e varur ndaj Smartfonëve

Brendi zviceran Punkt ka sjellë një telefon i cili është i përshtatshëm për ata të cilët duan të largojnë varësinë nga telefonat e mençur.

Ky telefon ka një ekran të vogël, pa mundësi për të instaluar aplikacione dhe konektim në internet.

Pavarësisht kësaj, telefoni kushton 400 dollarë, një çmim i kripur për një telefon që në dukje të parë është shumë i thjeshtë.

Mirëpo kompania e ka mbrojtur vendimin për çmimin duke thënë se ato shërbime që ofrohen janë të kualitetit të lartë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...