24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Tensionohet situata, Kuvendi shkon në pauzë

Pas replikave të ashpra mes pozitës dhe opozitës, kryesuesja e Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevci dha 15 minuta pauzë.

Replika të ashpra erdhën pas deklaratës së ministres Donika Gërvalla dhe deputetit të PDK-së, Abelard Tahiri lidhur me Gjykatën Speciale.

Lajmi në përditësim

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...