8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Tentim vrasja ndaj gazetarit Alban Selimi, prokuroria kërkon të shpallet fajtor i akuzuari

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, sot është mbajtur fjala përfundimtare ndaj të akuzuarit Arsim Limani, i dyshuar për vrasje në tentativë ndaj gazetarit Alban Semili.

Prokurorja Javorka Perlinçeviq i ka propozuar gjykatës që të akuzuarin ta shpallë fajtor dhe ta dënojë sipas ligjit.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...