2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Tentohet sot për herë të pestë konstituimi i komisionit rreth furnizimit dhe menaxhimit me rezervat shtetërore

Për herën e pestë, do të tentohet  sot të konstituohet Komisioni Hetimor Parlamentar, në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, keqpërdorimet dhe abuzimet e mundshme me rezervat shtetërore nëpërmjet kualifikimit të procedurës si sekret shtetëror për furnizime të tilla.

Mbledhja për këtë çështje, fillon në orën 13:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...