4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Tërmet 2.5 shkallë në Dragash

Një tërmet prej 2.5 shkallësh është ndjerë para pak minutash në Dragash.

Kështu ka bërë të ditur EMSC, që sipas njoftimit tërmeti ka ndodhur 28 kilometra në perëndim të Dragashit.

Ndër të tjera u bë e ditur se epiqendra ka qenë 41 kilometra në jug-perëndim të Prizrenit dhe 11 kilometra në jug-perëndim të Kukësit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...