15.8 C
Pec
E enjte, 8 Qershor, 2023

Tërmet i fuqishëm në Japoni, sa ishte magnituda

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.2 goditi Japoninë lindore, sipas mediave të vendit. Por nuk u dha asnjë paralajmërim për cunami.

Lëkundjet u ndjenë në Tokio dhe zonat përreth. Sipas të dhënave të deritanishme nuk ka të informacione për dëme./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...