0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Tërmet në Shqipëri

Një tërmet është ndier rreth orës 15:00 në Elbasan dhe në disa qytete të tjera në Shqipëri.

Mësohet se tërmeti ka qenë rreth 4 ballë Rihter, ndërsa epiqendrën e kishte në afërsi të Elbasanit, raporton “Top Channel”, të dielën.

Lëkundjet u ndien nga banorët e Elbasanit, Tiranës e Durrësit. /nJESHI/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...