19.9 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Tërmet në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Pak minuta më parë,  janë ndjerë lëkundje tërmeti në vend. Magnituda ka qenë 3.6, teksa thellësia ka qenë 13 km.

Epiqendra e tërmetit, ka qenë 51 km në Jug-perëndim të Elbasanit dhe 11 km në veri-lindje të Patosit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...