26.4 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

“Termokos” vazhdon përgatitjet për sezonin e ardhshëm, nis zgjerimi i rrjetit në pjesë tjera të qytetit

Ngrohtorja e qytetit “Termokos”, ka vazhduar përgatitjet për sezonin e ardhshëm, duke zgjeruar rrjetin në pjesë tjera të Kryeqytetit.

Të enjten, ekipet e “Termokosit”, kanë punuar në zgjerimin e rrjetit dhe punimet në ndërtimin e objektit

“Vazhduam me implementimin e planit aksional, përmes së cilit synojmë ngritjen e cilësisë së shërbimit dhe në ditët në do të vazhdojmë me zgjerimin e rrjetit”, thuhet në njoftim./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...