9 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Tesla Model S me timon të ri

Testet e Modelit S të rishikuar plotësisht janë me sa duket në fazën përfundimtare.

Timoni në formë ‘U’ të Tesla Model S i ri tashmë ka ndezur diskutime.

Tani një Model i ri Model S, është parë në një rrugë publike në Redwood City në Silicon Valley, transmeton Telegrafi.

Makina provë Tesla u zbulua nga entuziastët e makinave elektrike në The Kilowatts, të cilët postuan fotografi të saj në Twitter.

 

Tesla prezantoi Modelin e tij të ridizenjuar plotësisht S me më shumë gamë dhe një pamje të brendshme të re duke përfshirë një timon në formë ‘U’ në fund të janarit.

Sipas Teslarati, testet e versionit të ri duhet të jenë në fazat e fundit para se dizajni i azhurnuar të hyjë në prodhim serik. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...