22.8 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Testimi i maturantëve, përgjigjet shpërndahen në rrjete sociale (FOTO)

6 mijë e 670 maturantë në mbarë vendin, kanë përfunduar testin e maturës në afatin e dytë.

Megjithatë, një praktikë që zbeh këtë proces është ndërhyrja nga jashtë.

KlanKosova.tv ka arritur ta sigurojë një fotografi të një grupi në Viber që ishte në dispozicion të të gjithë nxënësve me përgjigjet që u dërgoheshin sipas grupit të testit.

Procesi i testimit ka filluar në orën 10:00 dhe ka përfunduar rreth prës 12:30, ashtu siç ka qenë e paraparë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...