3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Tetë persona kërkojnë ndihmë pas aksidentit ku u përfshinë 14 automjete

Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradën Ibrahim Rugova, Mazgit-Bresje, në të cilin janë përfshirë 14 automjete dhe janë lënduar disa persona.

Drejtori i Emergjencës në QKUK, Naser Syla ka bërë të ditur se tetë persona të lënduar nga ky aksident kanë kërkuar ndihmë mjekësorë.

Më tutje Syla ka bërë të ditur se shtatë prej tyre janë liruar dhe njëri është duke marrë ende trajtim/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...