15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Thaçi: Mickoski ia ka çu dronin mbi shtëpi Taravarit dhe i ka thënë hajn në Parlament

Pas takimit të kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristjan Mickoski me Arben Taravarin, ish- kandidat i VLEN për president, raportin e tyre në të kaluarën e ka komentuar Menduh Thaçi i PDSH-së.

“Ky Mickoski e ka çu dronin mbi shtëpinë e Taravarit, në Shkup që e ka ble shtëpinë pasi që është bërë kryetar komune dhe i ka dal në Parlament dhe i ka thënë ky është hajn”, tha Thaçi  “Taravari nuk është akter”, shtoi ai tutje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...