8.7 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Thaçi, Veseli, Krasniqi e Selimi, shpallen qytetarë nderi të Komunës së Drenasit

Propozimi i kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci për shpalljen e “Qytetar Nderi” të Komunës së Drenasit për Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi, është votuar me vota unanime nga anëtarët e Kuvendit të Komunës në mbledhjen e rregullt të Kuvendit të mbajtur më datën 27.12.2023.

Mbledhja e Kuvendit të Komunës së Drenasit është udhëhequr nga kryesuesi i Kuvendit, Milaim Hajdari, ndërsa merrnin pjesë; kryetari i komunës, Ramiz Lladrovci, nënkryetari Arben Shala, drejtor të drejtorive komunale, anëtarë të Kuvendit dhe përfaqësues të KFOR-it.Mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës kishte për rend dite 21 pika dhe të gjitha janë miratuar e diskutuar.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...