1.2 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Theret me thikë një person në Gjilan, arrestohet i dyshuari

Gjatë ditës së djeshme një person është therur me thikë në rrugën “Lidhja e Prizrenit”, në Gjilan.

Policia ka arrestuar të dyshuarin teksa ndaj tij ka inicuar veprën “Vrasje në tentativë”. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari në mbajtje.

“Rruga, Lidhja e Prizrenit, Gjilan 24.02.2023 – 13:30. Viktima mashkull kosovar, ka njoftuar se derisa ishte duke qëndruar në një lokal papritmas në mënyrë tinëzare është goditur me thikë në shpinë nga i dyshuari kosovar. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” thuhet në raportin e policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...