3.2 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Tifozët e Trepçës djegin flamurin e Serbisë

Është tensionuar situata në ndeshjen e Kupës së Kosovës në basketboll.

Derisa po luhej ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës, tifozët e kësaj të fundit kanë hedhur gjësende në fushë dhe kanë djegur edhe flamurin e Serbisë. /Njeshi&K.press/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...