8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Tifozët përleshen mes vete në Rahovec, pasi Trepça mposhti Prishtinën në fianale (VIDEO)

Përleshje dhe acarim shihet të ketë ndodhur mes tifozëve të Trepçës dhe atyre të Prishtinës, në Rahovec, pas përfundimit të ndeshjes finale të Kupës së Kosovës në Basketboll.

Klankosova.tv, ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku siç shihet në këtë rast, e nevojshme qe edhe ndërhyrja e policisë, për të shpërndarë të pranishmit.

E gjitha ndodhi pasi Trepça mposhti Prishtinën në ndeshjen finale për Kupën e Kosovës në Basketboll.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...