2.9 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Tiranë: Berisha akuzon policinë se po pengon protestuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon policinë se ka po pengon protestuesit për të ardhur nesër në protestë.

Ai shkruan në Facebook se për të arritur një gjë të tillë, policia ka ngritur postblloqe në mbarë vendin.

Postimi i Berishës

Kakistokracia po ngordh nga frika!

Badiguardi Eskobarit, narkodrejtori i pergjithshem Geron Veliu urdheron postblloqe dhe pengesa ne mbare vendin per te ardhur ne Tirane.

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital mbi urdherin e badiguardit te Balilit. sb

Mirembrema Doktor. Sipas nje urdheri te Drejtorit te Pergjithshem te Policise date 3 mars 2019 nga ora 12 e dates 4 mars e ne vazhdim nga te gjitha Komisariatet e Policise do te ngrihen postoblloqe per te penguar ardhjen e protestuesve ne Tirane.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...