15.6 C
Pec
E premte, 12 Prill, 2024

TIRANË: MIJËRA PROTESTUES! META APELON PËR QETËSI! POLICIA PËRDORË TOPA UJI!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë thirrje për protesta paqësore. Në një mesazh, ai bën thirrje për evitim të konfrontimeve.

Mesazhi i Presidentit Meta

Presidenti i Republikës është duke ndjekur me shqetësim situatën.

Ai bën thirrje për demonstrim paqësor dhe ruajtje të qetësisë.

Ai u kërkon të gjithëve të evitojnë konfrontimet dhe të qëndrojnë larg provokimeve.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...