13.8 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Tomë Gashi para gazetarëve, pasi nuk iu lejua prezenca në intervistimin e Haki Abazit në Prokurorinë Speciale

Avokatit të familjes Dehari, Tomë Gashi iu është pamundësuar të jetë prezent në kohën kur po intervistohet deputeti i Vetëvendosjes, Haki Abazi në Prokurorinë Speciale.

Në një prononcim për medie, ai ka thënë se arsyetimi ka qenë i shkurtë dhe i prerë që ai të mos lejohet të marrë pjesë në dëgjimin e deputetit Haki Abazi.

Gashi, thotë se e ka pritur këtë vendim të prokurorit të rastit.

Në anën tjetër, Haki Abazi tashmë ka nisur intervistimin lidhur me deklaratat e tij për rastin e Astrit Deharit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...