22.8 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Tradita vazhdon – e dhuruar dhe e përzgjedhur nga familja e presidentit Rugova, Osmani i dha një guri të kristaltë Tony Blair-it

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani i ka dhuruar një gur të kristalit mikut të Kosovës, Tony Blair.

Osmani përmes një postimi në rrjetin social në Facebook ka falënderuar familjen e presidentit Ibrahim Rugova, për përzgjedhjen dhe dhurimin e gurit.

“Një gur kristali për mikun e madh të Kosovës Tony Blair, për të vazhduar traditën e Presidentit Historik Dr. Ibrahim Rugova.

Faleminderit familjes Rugova për përzgjedhjen dhe dhurimin e gurit”, ka shkruar Osmani në Facebook. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...