20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Tragjedia në komunikacion, pamje nga vendi ku humbën jetën dy persona

Dy persona humbën jetën mbrëmë në vet-aksidentin që ndodhi në rrugën që lidhë fshatin Sfeqël me fshatin Shajkovc të Podujevës, si dhe personi i tretë u lëndua.

Derisa njësitet e trafikut po hetojnë shkaqet e vet-aksidentit, nga pamjet që sot ka siguruar KosovaPress-në vendin e ngjarjes, shihet se ata kanë dal nga rruga dhe kanë goditur një lis.

Edhe pse automjeti është hequr mbrëmë nga vendi i ngjarjes, aty ende shihen gjurmë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...