18.9 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Transferimi i Salah te Al Ittihad, Liverpuli thotë fjalën e fundit

Ditën e sotme është raportuar se Al Ittihad dëshiron transferimin e Mohamed Salah.

Kampioni i Arabisë janë të gatshëm të paguajnë 100 milionë euro për shërbimet e sulmuesit egjiptian.

Por gjashtë herë fituesi evropian ka thënë fjalën e fundit rreth këtyre raportimeve.

Liverpuli ka informuar Al Ittihadin se nuk do të ketë negociata pasi Mohamed Salah nuk është në shitje.

Pavarësisht kësaj, oferta astronomike e skuadrës arabe mbetet e vlefshme, dhe shpreson që Salah të detyrojë një levizje në lindjen e mesme./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...