20.9 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Tre aksidente vetëm pasdite sot në Prishtinë, njëri me të lënduar

Tre aksidente vetëm sot pasdite janë regjistruar në Prishtinë, e njëri prej tyre me të lënduar.

Aksidenti më i rëndë ka ndodhur në kryqëzimin afër Qendrës Studentore.

KosovaPress ka siguruar fotografi ku policia dhe ekipi i emergjencës kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ndërsa, 50 metra më poshtë ka ndodhur edhe një vetaksident, në rrugën “Eqrem Çabej” afër Instituti Albanologjik.

Po ashtu aksidenti tjetër ka ndodhur në lagjen “Kodra e Trimave”, ku janë përfshirë dy vetura./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...