26.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

Tre kandidaturat e VV-së së Pejës që dolën më të votuarat, po në Pejë

Lëvizja ‘Vetëvendosje’ ka korrur sukses të jashtëzakonshëm nga zgjedhjet e parakohshme  Ptë 14 Shkurtit edhe në komunën e Pejës duke marrë gjithësejt 21 mijë e 67 vota.

‘RADIO 1’ merr vesh se nga kandidaturat e kësaj qendre që garuan në listën e VV-së, tre më të votuarit në komunën e Pejës janë:

Dr. Fatmire Mulhaxha Kollçaku 4 mijë e 776 vota,

Dr. Gramos Agusholli 4 mijë e 003 vota,

Besnik Zeqiraj 3 mijë e 002 vota.

Kujtojmë të gjitha kandidaturat e Qendrës së VV-së nga Peja:

Dr. Fatmire Mulhaxha Kollçaku,

Rozeta Hajdari,

Angjelina Krasniqi,

Besnik Zeqiraj,

Jeton Lajqi dhe

Gramos Agusholli./RADIO 1/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...