18 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Tre nxënës të shkollës fillore në Gjakovë theren në kokë e fytyrë pas një përleshje me mjete të forta, gërshërë e stilolapsa

Tre nxënës të moshës 13 vjeçare janë therur në kokë dhe fytyrë me mjete të forta, gërshërë dhe stilolapsa.

Sipas shefit të emergjences se spitalit të përgjithëshem “Isa Grezda”, doktor Jeton Vorfi, të lënduarit kanë marr trajtim ne spital dhe kanë lëndime të lehta dhe pas trajtimit janë liruar.

Gjokë Osmani, drejtor i shkollës fillore të mesme të uktë “Selman Riza” në Dardani tha se nxenësit janē përleshur ne koridor dhe pastaj kanë përdorur stilolaps dhe gërsherë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...