20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Trendi i ndritshëm dhe i guximshëm i grimit që ka fokusin te sytë

Për një kohë të gjatë, rimeli i zi ishte standardi falë shkathtësisë së tij.

Ai shkon mirë me çdo grim sysh, nga ato neutrale, të përditshme deri te pamjet më të guximshme të mbrëmjes.

Disa sezone më parë, rimeli kafe dhe blu ishin kthyer për një kohë të shkurtër, por trendi kalimtar përfundoi.

Tani për pranverën e vitit 2021, bota e bukurisë po provon përsëri qerpikët me ngjyra.

Rozë, e gjelbër, vjollcë, e kaltër, ose çdo ngjyrë tjetër e guximshme është tani theks i përsosur i grimit të syve.

Rozë, e gjelbër, vjollcë, e kaltër, ose çdo ngjyrë tjetër e guximshme është tani theks i përsosur i grimit të syve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...