20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Treni kalon përmes stadiumit duke bërë “tym” vendin (VIDEO)

Kemi mundur të shohim ndërtesa strukturore të arkitektuara keq, apo objekte në vende të gabuara, ashtu siç mund të shohim këto pamje nga Slovakia, ku rruga hekurudhore kalon përmes stadiumit.

Në këtë stadium, ishte duke u zhvilluar një ndeshje dhe papritur kalon treni në mes të fushës, përpara tifozëve të pakët që ndodheshin aty.

Për tifozët kjo nuk është një anomali, por një situatë normale, madje ata shihen duke duartrokitur dhe duke qeshur ndërkohë që treni kalonte./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...