11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore

rupat e tre të vrarëve tashmë janë larguar nga apartamenti ku ishin për t’u dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Sot një burrë 61 vjeçar ka vrarë gruan e tij 60 vjeçare, nusen e djalit 28 vjeçare dhe më pas edhe veten.

Në momentin e vrasjes në dhomë ishte edhe një fëmijë dy vjeçar.

Sipas Policisë rasti po mbetet për t’u hetuar se cilat ishin motivet e kësaj vrasjeje të trefishtë. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...